ДЛЯ ЧОГО ЖІНКАМ ОСОБИСТИЙ ЧАС?

ДЛЯ ЧОГО ЖІНКАМ ОСОБИСТИЙ ЧАС?

Особистий час і його ефективність.ist2_537561-clock-of-timemanagement2-300x3001-150x150

Важливо усвідомити, що особистий час і його ефективність зовсім різні речі.

Можна годину, відведену собі просидіти в інтернеті у стрічці друзів, а можна створити щось цінне для себе – або корисну звичку, або навик, який дасть свої плоди.

Для кого ця стаття?

Вона для тих, хто розуміє, що часу у кожного 24 години, але як ми його проведемо, залежить тільки від нас самих. Для тих, хто шукає відповідь на питання: “Як бути продуктивною і встигати жити і насолоджуватися кожною хвилиною?”

Навіщо нам особистий час?

«Ми вбиваємо час, а час вбиває нас» Еміль Кроткий.

Багато хто думає, що часу мало і тому не встигають робити те, що важливо для здоров’я, для духовного розвитку, для побудови відносин і для саморозвитку.

Моя позиція така: обов”язково  треба приділяти час для особистої ефективності. Інакше Ви довго (якщо не завжди) будете відкладати саме важливе, на мій погляд, проведення часу. Якщо усвідомлено поставити мету і виділити на неї час, Ви точно будете знати, що він у Вас є. І використовувати його за призначенням, або присвятити пожирачам часу, – буде Вашою відповідальністю.

Як знайти час?

Як в повністю розписаному графіку робочого дня знаходити час для себе, для особистої ефективності?

Відповідь проста – заплануйте в своєму дні час, коли ви повинні набувати ті навики, які вам потрібні для поліпшення фінансових стратегій, або плануванню, або тому, як правильно спілкуватися або з чоловіком, або з дітьми, якщо це вам важливо на даний момент. Це перший крок. А тепер дайте собі хоча б 5 хвилин в день на виконання даного зобов”язання.

Якщо слідувати своїм планам, Ви за дуже короткий час побачите результати.

Як зрозуміти, що ви приділяєте час саме для себе і особистої ефективності?

Можна дуже легко визначити, куди Ви витрачаєте свій час. Напишіть на аркуші паперу свій попередній день в точності до 15 хвилин. Весь той час, який ви не можете згадати, що саме робили, – і є втраченим надаремно. А той, який зробив Вас хоча б на крок продуктивнішою або кращою, ніж вчора – може вплинути на все Ваше життя.

Метою цієї статті було те, щоб Ви усвідомили, що часу предостатньо.

Поставити ціль використовувати його для особистої ефективності, а не вбивати – це головне моє послання.

Удосконалюйтеся і ставайте кращими кожен день!

Замостна Анна
Експерт з сімейних взаємин і тайм-менеджменту для жінок. Любляча дружина і тричі мама. Експерт по вихованню успішних, щасливих і здорових дітей. Тренер курсу "Моделювання стратегій дітей" в Школі психологічного експерименту SPE www.spe.org.ua Я допомагаю * батькам змоделювати ефективні стратегії розвитку дітей, * сім'ям зміцнити гармонію взаємин, * жінкам знайти мир у душі, * мамам організувати своє життя з дітьми, цінувати самих себе і любити себе в ролі матері, * розвиватися професійно і встигати головне у своєму житті. ЗМІНИТИ СВІТ МОЖЕ ТІЛЬКИ ЛЮБЛЯЧА ЖІНКА, ДРУЖИНА, МАМА І ГОСПОДИНЯ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>