ГАРМОНІЯ ЖІНКИ.

ЖІНКА…

У світі існує поняття слабкої статі або слабка половина чоловіка. Чому нас так іменують, для чого і з якою метою? А як відчуваємо себе при цьому ми, жінки?

Такі питання задавала собі я, починаючи писати цю статтю. І метою моїх роздумів є бажання передати і донести до кожної, поважаючої себе жінки, що вона по перше особистість. Для того, щоб жити в цьому прекрасному світі, творити, любити, служити Богові і людям, треба бути цілісною особистістю. Потрібно шукати джерело натхнення і наповнення не в іншій людині, а в собі, як індивідумі.
І тоді, коли ти в єднанні сама з собою, коли у тебе є МЕТА ЖИТТЯ і готовність виконувати своє покликання, тоді тобі знадобиться партнер, КАПІТАН корабля життя. І ти будеш йому помічницею і натхненням.
Як знайти ту гармонію, що принесе в наше життя іншу цілісну особистість?
По перше, турбота про своє здоров’я та красу. Розуміння того, що наше здоров’я не безмежний океан, а всього лише склянка з водою, яку нам дано на все життя. І якщо ми вже прожили як мінімум 30 років, то вже вичерпали 1/3 своєї склянки з життєвою енергією. А для того, щоб і далі мати заряд бадьорості, треба любити своє тіло і підтримувати дану нам Богом красу, як внутрішню так і зовнішню.

По друге, це турбота про свою душу. Той, хто ще не відрив двері свого серця БОГУ, той втратив дуже багато. Але позитивної стороною є те, що ЙОГО можна знайти. Бо хто шукає, той знаходить.
цитата з Біблії:

Євангеліє від Іоанна, Глава 15, вірш 5:

Я Є ВИНОГРАДНОЯ ЛОЗА, А ВИ ГІЛКИ, ХТО ПЕРЕБУВАЄ В МЕНІ, А Я В НЬОМУ, ТОЙ РЯСНО ЗАРОДЖУЄ, БО БЕЗ МЕНЕ НІЧОГО ЧИНИТЕ НЕ МОЖЕТЕ.

По третє це турбота про своє серце, це розуміння вашої мови любові і бажання навчити говорити нею ваших близьких і родних. Как це здійснити? Визначити мову любові ви можете, поставивши собі питання:

Як він/вона сам проявляє любов? (чи дарує подарунки, обіймає і просить поцілунок, помагаєт, хоче проводити змістити час, говорить слова підбадьорення і хвалить вас);

На що скаржиться? (хоч би подарував що небуть, ніколи мене не обнімаеш, мені ніхто не допомагає, ти завжди зайнятий/та, хоч би похвалив, як я це зробила);

Про що просить сам/сама? (подаруй, обійми, допоможи, побудь зі мною, похвали).

По четверте це наповнення свого розуму. Ви можете читати книги, спілкуватися з подругами в інтернеті або вивчати матеріал за своєю професією (нинішньою або майбутньою), проходити тренінги або вивчати інші навчальні матеріали. Але вам потрібно кожен день наповнюватися, щоб було що віддавати і ще залишити собі, коханій.

ДОРОГІ ЖІНКИ !!! Ви гідні любові і гармонії У ЦЬОМУ СВІТІ !!!

ЦІНУЙТЕ СЕБЕ!

Наповнюйте СЕБЕ!

БУДЬТЕ Щасливі !!!

Автор: Анна Замостна.

Замостна Анна
Експерт з сімейних взаємин і тайм-менеджменту для жінок. Любляча дружина і тричі мама. Експерт по вихованню успішних, щасливих і здорових дітей. Тренер курсу "Моделювання стратегій дітей" в Школі психологічного експерименту SPE www.spe.org.ua Я допомагаю * батькам змоделювати ефективні стратегії розвитку дітей, * сім'ям зміцнити гармонію взаємин, * жінкам знайти мир у душі, * мамам організувати своє життя з дітьми, цінувати самих себе і любити себе в ролі матері, * розвиватися професійно і встигати головне у своєму житті. ЗМІНИТИ СВІТ МОЖЕ ТІЛЬКИ ЛЮБЛЯЧА ЖІНКА, ДРУЖИНА, МАМА І ГОСПОДИНЯ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>