IMG_4154

Анна Замостна, 35 роки, м.Львів. Разом з чоловіком Павлом виховуємо 3-х дітей: Катю 11 років, Ярему 10 років і Марту 5 роки. Зараз знаходжусь в декретній відпустці по догляду за дитиною, за освітою лікар-психіатр.

Я вийшла заміж і також, як і багато дівчат, уявляла собі безтурботне життя. Чоловік працював, я була студенткою. Я думала життя вдалося. Мене попереджали, “що маленькі діти не дають спати, а дорослі жити”, але я була впевнена, що це не про мене.

В нас чудові діти, але я не могла впоратися з побутом, нічого не встигала, в будинку був безлад, в голові теж. Іноді не хотілося бачити ні чоловіка, ні дітей.

ЧОМУ ?????
Думала, що хтось прийде і побачить, як мені важко.
Була впевнена, що мене ніхто не розуміє і не допомагає. Я не знала, де мені брати інформацію і скільки це буде триває, я “тікала” з дому в роботу, але це не вирішило моїх проблем. І тут у нас з’являється на світ третя дочка Марта …
Я думала не витримаю, я дуже втомлювалася, а як мені здавалося цього ніхто не бачить і нікому до мене немає справи. І коли доньці було трохи більше 1 рочку, я знову втекла в роботу …

Я зупинилася тоді, коли зрозуміла, що у мене розпадається сім’я, постійні сварки з чоловіком, старші діти погано вчаться в школі, молодша постійно вередує, а я – і зовсім вибилася з сил …stress4

 

У той переломний для мене момент я зрозуміла, що у мене зовсім немає спілкування з Богом і що моїй життєвій енергії не має звідки братися. Я дуже мало часу приділяла на спілкуванню з  чоловіком і взагалі не приділяла індивідуальний час старшим дітям.
Я знала, що треба планувати свій день, тиждень, але робила це дуже рідко.

Але я хотіла зберегти сім’ю, бо зрозуміла, що вона найцінніше, що є в моєму житті.

Я почала шукати рішення, пішла з роботи, почала приносити радість собі і відновлювати жіночу енергію.
Потім почалися заняття в “Школі психологічного експерименту” у тренера Романа Кушніра. Потім були книги Стівена Кові, Іцхака Пінтосевича, Романа Кушніра, Свєти Гончарововой …
Потім практика вставати рано, приділяти час на спілкування з Богом, робити зарядку, пити воду, доглядати за собою, ходити на побачення з чоловіком, планувати день і встигати головне …

Я усвідомила,

ТІЛЬКИ любляча ЖІНКА, МАМА, ДРУЖИНА І ГОСПОДИНЯ МОЖЕ ЗМІНИТИ СВІТ та життя інших ЖІНОК НА КРАЩЕ!!!

З такою МІСІЄЮ я пішла на тренінг “КОНСУЛЬТАНТ ДЛЯ МАМ” від проекту flymama.info до тренера Свєти Гончарової.

Потім я створила свій проект і сайт annazamostna.com/women’s way »

Зараз я являюсь:

  • консультантом для мам з питань організації часу для жінок з дітьми від проекту www.flymama.info,

  • експертом сімейних взаємин – я гармонійно поєдную свої головні ролі в житті: встигаю бути дружиною і господинею свого будинку, планую сімейні вихідні, дні для особливого часу з чоловіком, вивчаю мову любові свого чоловіка і насолоджуюся змінами у відносинах.

  • експерт по оптимальному здоров’ю – знаю, що здоров’я має на увазі під собою фізичні навантаження (кожен день роблю зарядку), водний режим(п’ю воду), повноцінний відпочинок (рано лягаю, рано встаю), здорове харчування і добавки до їжі, позитивний настрій і відмова від шкідливих звичок, розвантажувальні дні.

  • експерт, як виховати успішних і щасливих дітей – я мама трьох чудових діток,

  • тренер курсу «Моделювання стратегій у дітей» в «Школі психологічного Експеримент» www.spe.org.ua, планую окремий час з кожною дитиною, спільне проведення часу на природі, домашні настільні ігри, пробіжки і катання на велосипедах всією сім’єю.

   А ще я зрозуміла, щоб було що віддавати дітям, чоловіку, людям і собі – треба піклуватися про себе саму і не чекати, щоб “хтось” прийшов і допоміг. Цей “хтось” не прийде, бо не знає, що саме мені потрібно для щастя.

«Спочатку наповни себе, тоді ти зможеш дати іншим». Св. Августин.

Тепер я планую свой день, тиждень и місяць и просто вражена тим, що поряд зі мною стають організованішими і мої діти. Це направду надихає.

З прийомів тайм-менеджменту мені особливо вдається:

планувати день, просити допомоги, вивчати мови любові своїх близьких і насолоджуватись перемінами, які відбуваються в моєму житті.

Також в моєму житті я щодня планую турботу про:

  • своє здоров’я,

  • духовний розвиток,

  • свою близькість з коханим і дітьми,

  • інтелектуальне зростання.

Ці 4 сфери мого джерела життя я наповнюю кожен день і стаю щасливішою все більше і більше.

Це відчуття внутрішньої гармонії і і спокою дають сили виконувати своє призначення з радістю та натхненням, розуміти потреби свої і дорогих мені людей.

Робити вибір бути мудрою, сильною і ніжною ЖІНКОЮ, МАМОЮ І ДРУЖИНОЮ.