ПЛАНУВАННЯ РОКУ ДЛЯ ЖІНКИ. МІФИ І РЕАЛЬНІСТЬ

Чи розуміють жінки, що планування року – це і є той козир, яким вони можуть скористатися в грі під назвою “життя”. І не просто грати, але вигравати!

Особистий досвід ☝:
Коли торік планувала свій рік – він на папері здавався ідеальним і нереальним. Я записала свої цілі на рік, але, чесно кажучи, не до кінця вірила, що все це може стати реальністю. Але, як не дивно, рік ще не закінчився, а я вже на 80% відповідаю тому образу, який собі уявила і замріяла. Це не диво – це мистецтво планувати, і йому можна навчитися!

То чого ви бажаєте собі і своїй сім’ї через рік? Якою ви повинні стати? Які взаємини створити? Яких загальних сімейних цілей хочете досягти? Що готові зробити для покращений здоров’я? А для збільшення доходу сім’ї?
Коли ви письмово відповісте на всі ці питання, тоді можна приступати до планування. У цьому вам допоможуть списки в тих сферах, які головні для вас, чого ви хочете досягти в:

* Особистісному розвитку,
* Взаємовідносинах з людьми і з сім’єю,
* Загальній ефективності,
* Знаннях,
* Професійній сфері,
* Здоров’ї,
* Фінансовому зростанні.

Замостна Анна
Експерт з сімейних взаємин і тайм-менеджменту для жінок. Любляча дружина і тричі мама. Експерт по вихованню успішних, щасливих і здорових дітей. Тренер курсу "Моделювання стратегій дітей" в Школі психологічного експерименту SPE www.spe.org.ua Я допомагаю * батькам змоделювати ефективні стратегії розвитку дітей, * сім'ям зміцнити гармонію взаємин, * жінкам знайти мир у душі, * мамам організувати своє життя з дітьми, цінувати самих себе і любити себе в ролі матері, * розвиватися професійно і встигати головне у своєму житті. ЗМІНИТИ СВІТ МОЖЕ ТІЛЬКИ ЛЮБЛЯЧА ЖІНКА, ДРУЖИНА, МАМА І ГОСПОДИНЯ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>