ВІДПОЧИНОК ДЛЯ МАМИ

ВІДПОЧИНОК ДЛЯ МАМИ

 

“Спочатку наповни себе, тоді ти можеш дати іншим”. (Св. Августин)

Тепер в моєму житті я щодня планую турботу про – своє здоров’я, духовний розвиток, свою близькість з коханим і дітьми, а також інтелектуальне зростання. Ці 4 сфери мого джерела життя я наповнюю кожен день і стаю щасливішою все більше і більше.

Це відчуття внутрішньої гармонії і і спокою дають сили виконувати своє призначення з радістю та натхненням, розуміти потреби свої і дорогих мені людей. Робити вибір бути мудрою, сильною і ніжною ЖІНКОЮ, МАМОЮ І ДРУЖИНОЮ.

97629321_4979645_1539089

«Все в наших руках, тому їх не можна опускати». (Коко Шанель)

Фішки, які мені допомогли:
* Розуміння, що потрібно піклуватися про себе і що є 4 джерела сил для жінки (ТІЛО, ДУША, СЕРЦЕ І РОЗУМ) та їх потрібно щодня поповнювати самій.

* Відносини в родині (навчиться говорити мовами любові чоловіка і дітей).

* Усвідомлено вибирати свою реакцію на емоції і бути про-активною, а не реактивною.

* Планувати свій день і відпочинок в проміжках між ранком, обідом і вечером.

* Для себе мити посуд і залишати раковину в кухні ввечері блискучою, для себе мити унітаз кожен день і виносити сміття.

* Виставити пріоритети, що головне в житті і встигати любити.

* Просити про допомогу ввічливо і скільки потрібно, а не скаржитися і бурчати.

* Починати з себе і не примушувати до змін близьких (вони самі підтягнуться).

Замостна Анна
Експерт з сімейних взаємин і тайм-менеджменту для жінок. Любляча дружина і тричі мама. Експерт по вихованню успішних, щасливих і здорових дітей. Тренер курсу "Моделювання стратегій дітей" в Школі психологічного експерименту SPE www.spe.org.ua Я допомагаю * батькам змоделювати ефективні стратегії розвитку дітей, * сім'ям зміцнити гармонію взаємин, * жінкам знайти мир у душі, * мамам організувати своє життя з дітьми, цінувати самих себе і любити себе в ролі матері, * розвиватися професійно і встигати головне у своєму житті. ЗМІНИТИ СВІТ МОЖЕ ТІЛЬКИ ЛЮБЛЯЧА ЖІНКА, ДРУЖИНА, МАМА І ГОСПОДИНЯ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>