ВЗАЄМОВІДНОСИНИ З КОХАНИМ ЧОЛОВІКОМ

ВЗАЄМОВІДНОСИНИ З КОХАНИМ ЧОЛОВІКОМ

Ця стаття не для всіх читачів. Вона для обраних, для тих, хто мінімум 2-3 роки прожив разом з чоловіком. Для тих, хто ще дуже добре пам’ятає закоханість, безтурботність і легкість у відносинах, але вже встигли побачити в сімейному житті  охолодження почуттів: і цілодобову турботу про малюків і напружені погляди, а іноді й безглузді розмови (не кажучи вже про сварки). Вона для тих, хто ще вірить, що є можливість побудувати такі сімейні відносини, які надають впевненості в майбутньому і передати, як приклад, своїм дітям.

Якби вас запитали – “Чи хотіли ви прожити таке життя, як ваші батьки?” – Що б ви відповіли?
Чи розумієте ви, що ми живемо за їхнім сценарієм до тих пір, поки не напишемо свій? Але своїм шляхом не завжди йти легко. Це як просуватися по сніжній колії набагато простіше, ніж самим прокладати свою доріжку. Тому, в першу чергу, треба усвідомити і прийняти, що ми живемо по накатаній, що хочемо ми цього чи ні – ми діти своїх батьків. Але ні в якиму разі не можна звинувачувати або скаржитися на своїх тата і маму. Слід пам’ятати, що вони дали нам і так найкраще, що могли і самі зуміли, усвідомили і зрозуміли. Тому – подякуйте їм за те, що маєте і – йдіть своїм шляхом …

Це просто прочитати. А як здійснити насправді, коли ми бачимо нашу сім’ю? Коли бачимо реалії і розуміємо, що вони “ой як далекі до ідеалу”.

Метою цієї статті є покроковий план дій – як у своєму власному сімейному житті досягти таких взаємин, які приносили б вам внутрішнє задоволення і щастя.

ПЕРШИЙ КРОК – прийняти свого чоловіка таким, яким він є. Це дасть можливість і вам і йому змінюватися швидше і простіше.

ДРУГИЙ КРОК – любить свого обранця в дії. Раз ви вже вибрали його з тисяч інших людей – то тепер вчіться на практиці проявляти свої почуття. Говоріть на його мові любові і Ви побачите реальні результати.

Про це можна прочитати тут:

ТРЕТІЙ КРОК – знаходьте час і спілкуйтеся більше про плани і завжди будьте відкриті почути один одного; будуйте спільні цілі і підтримуйте свого коханого.

ЧЕТВЕРТИЙ КРОК – підвищуйте свою жіночу енергію – це благотворно вплине на ваше сімейне життя. Жінка має бути насамперед ЖІНОЧНОЮ.

П’ЯТИЙ КРОК – допомагайте і надихайте чоловіка зміцнювати його силу і здоров’я. Вам треба мужній  партнер по житті і  здоровий батько для Ваших дітей – тоді дбайте про це!

ШОСТИЙ КРОК – влаштовуйте самі дні побачень з своїм чоловіком, незалежно від того, скільки років Ви прожили разом – обіцяю Вам сподобається! Заплануйте похід в кіно, кафе чи просто побудьте вдома тільки вдвох, без дітей, хоча б 1-2 години 1-2 рази в місяць і Ви помітите, як з”являються нові, свіжі, палкі погляди, бажання обійняти, вислухати, підтримати. А коли Ви востаннє були на побаченні?

СЬОМИЙ КРОК – мотивуйте свого чоловіка на великі звершення, підтримуйте совами:”Я в тебе вірю! В тебе все вийде! Ти найкращий!” – таке відношення дасть свої плоди дуже швидко. Варто самій повірити в ці слова і згодом в них повірить і Ваш чоловік.

ВОСЬМИЙ КРОК – якщо Вам кортить висказати своєму чоловіку все, що вам “накипіло” – зробіть по іншому – напишіть листа і перед тим, як віддавати в руки, – прочитайте його самі, можливо Ви не захочете псувати взаємини, коли час вже пройде і емоціїї вщухнуть. Як тільки бачите, що важко втриматись, одразу беріть листок паперу і пишіть. Важливо в кінці листа завважити те, за що ви любите свого чоловіка і що хороше в ньому Вам подобається. Таким чином Ви зробите 2 корисні речі: збережете добрі взаємини і побачите, що Ваш чоловік – найкращий, адже це Ви його вибрали!

Замостна Анна
Експерт з сімейних взаємин і тайм-менеджменту для жінок. Любляча дружина і тричі мама. Експерт по вихованню успішних, щасливих і здорових дітей. Тренер курсу "Моделювання стратегій дітей" в Школі психологічного експерименту SPE www.spe.org.ua Я допомагаю * батькам змоделювати ефективні стратегії розвитку дітей, * сім'ям зміцнити гармонію взаємин, * жінкам знайти мир у душі, * мамам організувати своє життя з дітьми, цінувати самих себе і любити себе в ролі матері, * розвиватися професійно і встигати головне у своєму житті. ЗМІНИТИ СВІТ МОЖЕ ТІЛЬКИ ЛЮБЛЯЧА ЖІНКА, ДРУЖИНА, МАМА І ГОСПОДИНЯ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>